Warning: Illegal string offset 'ident' in /data/web/virtuals/274778/virtual/www/subdom/design/system2/data/moduly/sekce.php on line 95
Webdesign | NASUA design
Admin
Admin
VítejteWebdesignGrafikaPolepyTiskyReferenceKariéraKontaktyNovinky

Webdesign

 

Hledáte-li spolehlivého tvůrce Vašeho webu a zároveň kvalitu za rozumnou cenu, pak jste na správném místě.

Naše společnost NASUA design nabízí výrobu webové prezentace na klíč, od prvotního návrhu, nákupu domény a poskytnutí hostingových služeb, velmi důležitou SEO optimalizaci až po implementaci na FTP server. Námi vyrobené stránky si může navíc administrovat sami pomocí rozhraní, které bude součástí objednané webové prezentace.

 


Grafický návrh webové prezentace

Webdesign - NASUA design

Na začátku složitého procesu, jakým cesta od prvotního klepnutí programátora do klávesnice až po prvního zákazníka, zaujatého obsahem Vaší skvělé prezentace jistě je, je především kvalitní grafický návrh zohledňující oblast zaměření obsahu webu.


Tento návrh Vám zdarma vyrobíme a předložíme ve formátu obrázku (např. jpg)Obsah webové prezentace

S textovým a obrazovým obsahem Vašich webových stránek Vám sice můžeme poradit z pohledu Vašeho potenciálního zákazníka, nicméně pro zrychlení a zkvalitnění naší práce budeme od Vás potřebovat Vaší představu o struktuře, tzn. počet stránek a jejich tematické zaměření ve formátu MS word, PDF apod.

 


Hotové webové stránky

Hotové stránky - NASUA design BrnoHotové stránky Vám předveme online na našem serveru projekt.nasua.cz kde slovo "projekt" je název, na kterém se předem společně domluvíme, a který může být například výchozím bodem pro nalezení nejvhodnějšího doménového jména.

 

 

 

 

 

 


Doména, hosting

Nemáte-li vlastní doménu, divize Domény firmy NASUA design Vám ochotně pomůže.

Domény a hosting - NASUA design


Administrace obsahu Vašich stránek

Svoji webovou prezentaci si díky intuitivnímu a uživatelsky velmi příjemnému řešení administrace obsahu můžete sami velmi jednoduše přizpůsobovat k obrazu svému.

Pro podrobnosti nám, prosím, zavolete na telefonní číslo 724 840 143

+420 704 063 404
info@nasua.cz
www.nasua.cz
© 2013 , všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah tohoto webu je majetkem provozovatele a je chráněn Autorským zákonem č. 121/2000 Sb., proto nesmí být bez jeho souhlasu šířen.
© Design & programming: NASUA design Provozováno na redakčním systému Tvůrce webu. NASUA design, Brno
Restart