Warning: Illegal string offset 'ident' in /data/web/virtuals/274778/virtual/www/subdom/design/system2/data/moduly/sekce.php on line 95
Tisky | NASUA design
Admin
Admin
VítejteWebdesignGrafikaPolepyTiskyReferenceKariéraKontaktyNovinky

Tisky

 

Tiskneme velko i malonákladové tiskoviny, to znamená že vizitek, "aby se to vyplatilo" už nemusíte, tak jako tomu bylo v minulosti, objednávat 1000, ale třeba jen 60 kousků.


Vizitky

Vizitky tiskneme jednostranné, oboustranné, jedno- až čtyřbarevné, s kulatými či ostrými rohy, s laminací nebo bez. Vizitku, respektive její podobu, pokud nemáte vlastní návrh nebo představu, Vám naši grafici navrhnou a předvedou

Při objednání tisku vizitek je grafický návrh zdarma!

 


 

Letáky, brožury, tiskoviny

I letáky nebo brožurky lze dnes efektivně vytisknout v malých nákladech. Samozřejmostí je grafické zpracování dle Vašich představ a sazba s předtiskovou přípravou, jedná-li se o ofsetový tisk, který se volí u vyšších nákladů. U menších nákladů, a to platí i pro vizitky, volíme vysoce kvalitní tisk na laserových tiskárnách.

Při objednání tisku je základní grafický návrh zdarma!

 


Ostatní

Vizitkami a letáky naše nabídka zprcování tisku ale zdaleka nekončí. Máme bohaté zkušenosti s tiskem široké škály dalších výrobků jako:

  • obaly výrobků nebo knih
  • firemní složky
  • hlavičkové papíry a dopisní obálky
  • časopisy, knihy
  • plány

 

+420 704 063 404
info@nasua.cz
www.nasua.cz
© 2013 , všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah tohoto webu je majetkem provozovatele a je chráněn Autorským zákonem č. 121/2000 Sb., proto nesmí být bez jeho souhlasu šířen.
© Design & programming: NASUA design Provozováno na redakčním systému Tvůrce webu. NASUA design, Brno
Restart