Warning: Illegal string offset 'ident' in /data/web/virtuals/274778/virtual/www/subdom/design/system2/data/moduly/sekce.php on line 95
Polepy | NASUA design
Admin
Admin
VítejteWebdesignGrafikaPolepyTiskyReferenceKariéraKontaktyNovinky

Polepy

 

Řezanou grafikou se povětšinou rozumí plotterem vyřezaná písmena nebo jiná grafika, především na samolepku, která se následně aplikuje na auto, plachtu nákladního vozu, na vitrínu, plech a podobně.
Velkoformátový tisk je pak tisk na větší plochu, než A3. Do této kategorie spadá i výroba reklamních plachet, tzv bannerů.


Plotterem řezané polepy

Na samolepku lze tisknout složitější grafika, např. fotografie, pak je základem bílá barva. Kontury lze v počítači již při návrhu naznačit a vyřezat. Dále ze samolepek opravdu široké škály barev (Oracal(R)) lze vyřezávat jednotlivá písmena či vektorou grafiku.

Aplikaci můžete provést sami, pak dodáme tzv. přenosky, nebo Vám ochotně pomůže tým našich odborníků.

Samolepící fólie jsou rozděleny na interiérové a exteriérové a zvlášť odolné, s garancí stálobarevnosti a odolnosti proti počasí podle typu v rozmezi od 4 do 10 let.

Na skla automobilů používáme dírkovanou fólii.

Při objednání polepů je základní grafický návrh zdarma!

 


 

Velkoformátový tisk

Tiskneme na papír až do šíře 120 cm, navinutém na cívce, takže délka nerozhoduje. K tisku používáme kvalitní značkové plottery a techniku.

Při objednání velkoformátového tisku základní grafický návrh zdarma!

 


 

Plachty - bannery

Reklama na plachtách, tzv. bannerech, je dneska ve vysoké oblibě. Nabízíme standardní rozměry nebo se plně přizpůsobíme Vaším požadavkům. Je dobré vědět, že jsme onezeni šířkou plachty, která je 120 cm, délka pak nerozhoduje. Pokud je potřeba plachta o větší šířce, než je zde uvedena, musí se plachty k sobě svařit. Je to náročnější operace a proto je i finančně náročnější.
Při výrobě bannerů jsou samozřejmostí zesílené (zahnuté) okraje a očka na přichycení upevňovacího lanka, které obvykle rozmísťujeme po obvodu s metrovým rozestupem. Podle Vaší specifikace však můžeme dát jiný počet, rozmístění oček nebo je vynechat vůbec.

Při objednání výroby bannerů je základní grafický návrh zdarma!

+420 704 063 404
info@nasua.cz
www.nasua.cz
© 2013 , všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah tohoto webu je majetkem provozovatele a je chráněn Autorským zákonem č. 121/2000 Sb., proto nesmí být bez jeho souhlasu šířen.
© Design & programming: NASUA design Provozováno na redakčním systému Tvůrce webu. NASUA design, Brno
Restart